Võitlus õlireostusega raudteel kasutades HydroBreak® Powerit

*Hydrobreak ® Power ei ole mürgine ega süttiv toode. Ta on mõeldud üleloksunud õli ja õlireostuse likvideerimiseks. Toote ainulaadne valem kindlustab mitte ainuüksi efektiivse puhastava toime, vaid ka selle, et jääkaine laguneb keskkonna seisukohast vastuvõetavateks jääkproduktideks, s.o. süsinikdioksiidiks ja veeks, tekitamata keskkonnale edaspidist kahju.

*Hydrobreak® Power on koostatud orgaanikapõhiste pindaktiivsete ainete segust, orgaanilistest hapetest, taimeekstraktidest ning looduslikest taastuvatest orgaanilistest lahustest. Tema ainulaadne koostis aitab ettevalmistada õlisaastatuse töötlemist looduslike mikroorganismidega, mida leidub kõikjal keskkonnas. Hydrobreak® toimib samuti stimulandina luues toiteallika, mis lubab mikroorganismide kiirendatud kasvutaset, tagades sellega reostuse täieliku likvideerimise.

*Võimas konsentratsioon on efektiivne ka kõige tugevamate õlipõhiste reostuste puhul. Aitab ideaalselt pesta ja lagundada sellised reostused nagu masuut, tõrv, toornafta, kütteõlid jne


<< eelmisele lehele                                                                        järgmisele lehele>>

Täpsema info saamiseks palume pöörduda meie kontorisse