Kodune majapidamine

*Hydrobreak® tooted on täiesti ohutud ja keskkonnasõbralikud. Hydrobreak® 2000 on eriti hea kasutuse leidnud koduses majapidamises. Tema head pesemisomadused on suurepäraseks abiliseks köögis nõude ja põranda pesul. Oma omaduste poolest aitab ta ära hoida kanalisatsioonis tekkivat ummistust. Temaga on kerge pesta väga rasvaseid nõusid ning rasv ei jää nõudepesu masina ega lapi külge. Samuti hoiab ta ära edaspidise halva lõhna tekkimise. Tema eeliseks on ka see, et teda tuleb lahjendada 1 liiter Hydrobreak® 2000 saja liitri vee kohta. Seega jätkub 1 liitrist pikaks ajaks.

*Hydrobreak® 2000 soovitame ka kasutada auto pesemiseks looduses, garaazi põranda ja keldris mahavalgunud kütteõli pesuks. Sellega aitate kaasa oma enda ja lähedaste tervise säilitamisele.

*Üldprintsiibina võivad arukus ning elementaarne heal tasemel majapidamine aidata suures osas kaasa keskkonnareostuse vähendamisele. Kompleksed protseduurid tuleb ära määrataleda ning õlide ja isegi väikese koguse määrdeõlide turvalisel käsitsemisel ja hoidmisel alati järgida. Eeldatavad õli ülevoolamise või lekke allikad tuleb tuvastada ja kontrollida. Ülevoolanud ainega tuleb tegelda nende ilmnemisel viivitamatult. Õli jäägid tuleks kõrvaldada viivitamatult. Hilisemal käitlemisel võib see osutada väga kulukaks. Üks liiter mahavalgunud õli võib katta kuni jalgpalliväljaku suuruse maaala. Paarist grammist, mis võib jääda Teie laste kätele, mängides saastunud kohas võib tekkida ohtlik mürgitus. Oma auto või traktori pesul, joogiks vett võetava kaevu lähedal, võite saavutada reostustaseme, milline on ohtlik tervisele. 

  *Vastavalt Keskkonnakaitse Seadusele on kõik, kes on seotud ülevalgumistega kas tootmise, hoidmise, transpordi, töötluse või käsutamisega, on kohustatud: 

·      Hoidma ära reoainete illegaalset töötlust ja kasutamist

·      Hoidma ära reoainete levimist

·      Kindlustama, et reoainete transport ja reoainete transportija omaksid vastavaid volitusi

·    Andma koos reoainetega kaasa nende kirjaliku kirjelduse

<< eelmisele lehele                                                                        järgmisele lehele >>

Täpsema info saamiseks palume pöörduda meie kontorisse